GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin 9939690
nr 993 9690
Terrin
Blåvitt kompaniporslin, omkring 1800, längd: 18 cm
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 november 2015
kl 18:24:43
6/11 22:57:07